Практикум для вчителів інформатики

28 січня 2021 року відбувся практикум «Використання платформи G Suite під час дистанційного навчання» з вчителями інформатики  Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ст., Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Марківської ЗОШ І-ІІІ ст. в режимі онлайн на платформі Google Meet.

G Suite for Education – це набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси та система управління навчанням Google Classroom.

Для забезпечення дистанційної, змішаної форми навчання учнів в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища закладу освіти, педагогічні працівники та адміністрація Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів перейшли на використання пакета хмарних сервісів Google GSuite for Education. Досвідом роботи щодо впровадження додатків Google поділилася Олена Оносова, вчитель інформатики Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів.

Під час вебінару в чаті відбувалося жваве обговорення, що свідчить про актуальність розглянутої теми та зацікавленість учителів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *