Змагання з волейболу серед команд юнаків ЗЗСО району

26 лютого 2019 року на базі Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) етап чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району, який мав на меті розвиток, популяризацію волейболу та визначення за спортивним принципом кращих гравців.

У змаганнях взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, Софіївського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів, Торського НВК.

Змагання пройшли у спортивній та дружній атмосфері. Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу.

За підсумками гри І місце виборола команда Софіївського НВК, ІІ – Новодмитрівського НВК, ІІІ – Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів.

Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.

Команда-переможець буде брати участь у зональних обласних змаганнях у м.Бахмут у березні поточного року. Тож сподіваємося на підкорення нових висот учасниками нашої команди в ІІ етапі чемпіонату України з волейболу. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *