Золотий мольберт

1 червня 2019 р. у Палаці Мистецтв м. Львова відбулося Свято дитячої творчості, організоване у межах Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».
Це було черговим продовженням подорожі славним містом Львовом талановитої учениці 6-А класу Новодмитрівського НВК Пазюри Поліни та її керівника, учителя образотворчого мистецтва Тимофеєвої Ії Павлівни.
Розпочалося свято благословенним молебнем учасників конкурсу в соборі Св.Юра. Після чого в супроводі духового оркестру, численних волонтерів, представників преси запрощені та учасники відправилися на урочисте нагородження фіналістів, суперфіналістів 2018-2019 року очного етапу. Цей день був дуже насиченим: діти взяли участь у різноманітних майстер-класах, які проводили для них видатні художники України.
З 02 по 06 червня тривала практична частина заходу, яка проходила у формі літніх пленерів для учасників 2 очного етапу. Фіналом такої форми стало написання 2 композицій: довільної імпровізації «Фантазую-видумую та винаходжу» та мальовничого пейзажу краєвидів Львова, Карпат.
Насамкінець цієї подорожі було урочисте нагородження дипломом учасниці 2 очного етапу конкурсуПазюри Поліни та диплом, медаллю її керівника Тимофеєвої І.П.

Фотоматеріали можна переглянути тут.