Структура РМК

Завідувач методичного кабінету:

Ходакова Вікторія Анатоліївна

Напрямок роботи:

Загальне керівництво діяльністю методичного кабінету. Науково-методичний супровід діяльності керівників закладів освіти. Організація ЗНО та ДПА в районі. Координує роботу вчителів початкових класів та іноземних мов.

 

 


Методист:

Годунова Антоніна Іванівна

Напрямок роботи:

Кадрові питання. Організація роботи з молодими вчителями. Забезпечує методичний супровід викладання хімії, біології, географії, екології, економіки, історії, правознавства.

 

 


Методист:

Носова Оксана Олегівна

Напрямок роботи: 

Забезпечує кураторство з питань організації та методики викладання математики, фізики, астрономії, інформатики, фізичної культури, захисту Вітчизни; організації та проведення Всеукраїнських предметних олімпіад. Відповідальна за інформаційне наповнення сайту МК.

 


Методист:

Вовченко Ірина Вікторівна

Напрямок роботи:

Організація роботи з дошкільними закладами освіти району. Куратор предметів художньо-естетичного циклу.

 

 


Методист:

Макаренко Ольга Василівна

Напрямок роботи:

Забезпечує кураторство з питань організації та методики викладання української мови та літератури, російської мови, зарубіжної літератури. Відповідає за формування та облік бібліотечних фондів. Організовує роботу атестаційних комісій І, ІІ рівнів, класних керівників.

 

 


Методист:

Прокоф’єва Любов Романівна

Напрямок роботи:

Координує роботу районної психологічної служби. Відповідає за роботу з обдарованими дітьми; за проведення моніторингових досліджень якості знань випускників. Здійснює кураторство з предметів: психологія, етика, трудове навчання, основи здоров’я.

 


Оператор комп’ютерної техніки:

Вівдіч Юлія Віталіївна

Напрямок роботи:

Організаційно-технічне забезпечення адміністративно-розпорядчої діяльності. Організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників району.