Нарада керівників закладів дошкільної освіти

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації 04 квітня 2019 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти району. У нараді взяли участь Костомарова Н.А., начальник відділу освіти, Улько Д.В., начальник господарчої групи відділу освіти, Вовченко І.В., методист методичного кабінету відділу освіти.
Під час наради Костомарова Н.А. порушила питання щодо забезпечення питною водою закладів дошкільної освіти. Повідомила присутнім про результати атестації керівників ЗДО.
Вовченко І.В. ознайомила керівників дитячих садків з нормативними документами про дошкільну освіту, які видані Міністерством освіти і науки України в І кварталі поточного року. Методист звернула увагу на роботу педагогічних працівників ЗДО з батьками дітей старшого дошкільного віку та на основні аспекти готовності дітей до НУШ.
Улько Д.В. повідомила присутнім про підсумки перевірки роботи харчоблоків та дотримання санітарно-гігієнічних правил в закладах дошкільної освіти району.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *