Березневий вебінаромарафон

30 березня 2021 року відбувся вебінаромарафон вчителів української мови та літератури «Інтелектуально-творчий розвиток здобувачів освіти засобами інноваційних технологій в системі компетентнісно орієнтованого підходу в умовах дистанційного навчання».
У вступній частині учитель Іванопільського ЗЗСО Лаврова Л.П. окреслила роль учителя у просторі компетентнісно орієнтованого уроку, який мотивує навчальну діяльність, організовує здійснення певної діяльності за допомогою знань, формує ключові і предметні компетентності, здійснює підготовку до сучасного життя, генерує вміння учнів оптимально організовувати свою діяльність та вміння контролю і самоконтролю, оцінки й самооцінки.
Вчителі Новодмитрівського ліцею Степанова Н.Г. та Шевченко О.О. розкрили питання щодо застосування інноваційних технології навчання у розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання (онлайн-ресурси).
Під час заходу Мала В.О. та Демченко М.І., учителі Білокузьминівського ліцею, поділилися практичними рекомендаціями для організації ефективної цифрової взаємодії із здобувачами освіти в умовах дистанційного навчання.
Домашня навчальна робота учнів є досить важливою складовою частиною процесу навчання і виступає однією з істотних форм його організації. Прийоми подачі домашніх завдань презентували Криленко М.С. та Петренко В.М., вчителі Іванопільського ЗЗСО.
Лаврова Л.П. поділилася досвідом роботи з питання «Роль позакласної роботи як мотивації до пізнавальної діяльності. Формування пізнавальних умінь у позакласній роботі». Педагог наголосила, що ефективно організована позакласна робота з предмета – запорука успішного формування компетентностей учнів, так як вона є чи не найбільшим чинником навчально-пізнавальної мотивації учнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *