Інтегративні процеси в освіті на основі життєвих навичок в умовах Нової української школи

З метою навчання вчителів початкових класів (2-3 кл.) з питань інтеграції освіти на основі життєвих навичок з курсу «Я досліджую світ» до програмного забезпечення Нової української школи в межах реалізації проекту «Безпечна і дружня до дітей школа» 01-02 квітня 2019 року на базі Іллінівського опорного закладу освіти з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся тренінг для педагогічних працівників закладів освіти Костянтинівського району та Іллінівської ОТГ.
Протягом двохденного тренінгу Ходакова В.А., завідувач методичного кабінету відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації, Єрьоменко І.М., учитель початкових класів Іллінівського опорного закладу освіти та керівник методичної комісії вчителів початкових класів Костянтинівського району Вакуленко О.О. проаналізували ознаки компетентнісного навчання за чинними стандартами шкільної освіти, ознайомили учасників з особливостями підходів і методів компетентнісного навчання в початковій школі, продемонстрували навчально-методичне забезпечення до викладання курсів «Вчимося жити разом» (за програмою предмета «Основи здоров’я» для 2-4 класу) і курсу «Я досліджую світ» (1 клас).

У практичній частині методичного заходу вибірково відпрацювали фрагменти тематичних тижнів для учнів 1-го класу за курсом «Я досліджую світ».

У підсумковому блоці обговорили завдання щодо впровадження компетентнісного навчання в початкових класах у своєму закладі освіти.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *