Колегія відділу освіти

26 квітня 2019 року на базі Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася колегія відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації. Учнями школи була проведена змістовна, цікава екскурсія по Марківській землі.
Поліщук Владислав познайомив гостей з історією заснування нашого села, роками післявоєнної забудови, сучасними сільськогосподарськими підприємствами, що знаходяться в селі Маркове. Василенко Софія розповіла про Марківський храм, легенду про життя Святого Апостола і Євангеліста Марка.
Потім гості відвідали Марківський крейдяний пагорб. Шпиця Олександра розповіла про унікальну реліктову рослинність, пов’язану з крейдяними відкладеннями, про ділянки ковилово — різнотравно-типчакового степу з багатими флорою та фауною.
Поперека Дарина познайомили гостей з історією випалювання вапна. З найбільш примітивним способом приготування вапна, що застосовувався з найдавніших часів. Обпалену крейду (вапно) застосовували для приготування будівельного вапняного розчину і вибілювання хат. Свільонок Сергій познайомив гостей з Обеліском Слави, що знаходиться у центрі села. Пам’ятник було збудовано у 1960 році на честь вшанування пам’яті воїнів, загиблих під час визволення села від фашистських загарбників та загиблих у Другій світовій війні односельчан.
Продовжила екскурсію Поперека Дарина, розповіла про історію заснування дитячого садка. Завідуюча ДНЗ Бриль А.О. разом з сільською головою Лаврухіною В.В. гостинно запросили присутніх відвідати дитячий садок.
З історією школи гостей познайомила Бударєва Інна. Учні школи привітали учасників колегії, побажали найкращим директорам району міцного здоров’я, витримки, щастя і добра.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *