Круглий стіл «Взаємодія учасників команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП в інклюзивних класах»

29 січня 2021 року відбувся круглий стіл у режимі відеоконференції  за участю працівників ЦПРПП №2, фахівців ІРЦ №2, асистентів учителів інклюзивних класів та практичних психологів Іванопільської СШ І-ІІІ ст.., Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.., Новодмитрівського НВК, Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст. з проблеми «Взаємодія учасників команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах».

Психолого-педагогічний супровід дитини в інклюзивному класі — це взаємоузгоджена комплексна діяльність мультидисциплінарної команди фахівців та батьків дитини, спрямована на створення необхідних умов, що сприяють розвитку особистості дитини, засвоєнню неї знань, умінь і навичок, успішній адаптації та інтеграції в соціум. Під час заходу в.о. директора ЦПРПП №2 Оксана Носова наголосила на важливості злагодженої командної роботи щодо супроводу дитини  із ООП.

Перед учасниками круглого столу виступила директор ІРЦ №2 Анна Грицаєнко, яка розповіла про взаємодію команди психолого-педагогічного супроводу та команди фахівців ІРЦ.

Практичний психолог Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст. Любов Прокоф’єва презентувала досвід роботи з теми «Використання корекційно-розвивальних ігор та вправ в роботі з дітьми з ООП».

З напрямками корекційної логопедичної роботи  з дітьми  з ООП ознайомила присутніх логопед ІРЦ №2 Ольга Соболекова.

Зустріч завершилася обміном думок із порушених питань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *