Методична майстерня шкільних бібліотекарів

22 січня 2021 року на платформі  Google Meet відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників №2 Костянтинівської міської ради відбулося засідання методичної майстерні «Розширення читацької аудиторії засобами веб-ресурсів в умовах нового змісту освіти». У заході взяли участь працівники ЦПРПП №2 та бібліотекарі з Іванопільської  СШ І-ІІІ ступенів, Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК.

Досвідом роботи щодо розширення читацької аудиторії засобами  веб-ресурсів поділилася бібліотекар Іванопільської СШ Вікторія Кундас. Вона презентувала сайт шкільної бібліотеки, де пропонує своїм користувачам віртуальні книжкові виставки, інтерплакати, рекомендаційні списки літератури для учнів, вчителів, батьків. Наголосила на тому, що   залучати  і обслуговувати читачів можна через соціальні мережі FacebookInstagram.

Було прийнято рішення виробити напрями і зміст діяльності бібліотеки використовуючи сучасні тенденції культури читання в інформаційному суспільстві та користуватися веб-ресурсами для розширення читацької аудиторії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *