Олімпійське лелеченя

14 березня 2019 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який мав на меті пропаганду здорового способу життя, формування позитивних мотивацій до занять фізичною культурою і спортом, розвиток олімпійського руху.

У змаганнях взяли участь 7 збірних команд закладів освіти Костянтинівського району у складі 12 осіб (6 дівчаток та 6 хлопчиків) віком 12-14 років.

Програма складалася з чотирьох  видів змагань: презентація команди, олімпійська вікторина, комбінована естафета та рухлива гра «Вибивний». У кожному з видів змагань йшла запекла боротьба.

У конкурсі «Презентація команди» школярі вражали суддів та глядачів складністю своїх програм, яскравими елементами шоу, спортивними та танцювальними рухами, підбором музичного супроводу, костюмами, а також декламуванням гасел і кричалок.

Комбінована естафета складалася з 5 етапів.  Під час естафети вирували бурхливі емоції. Діти долали дистанцію із різноманітним спортивним інвентарем, демонструючи свою швидкість, вправність, витривалість та, звісно ж, командний дух.

В олімпійській вікторині учасники продемонстрували свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху.

Спритність, гарна координація рухів та невичерпна енергія стали помічниками юних «лелеченят» під час гри у вибивного. Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Поєдинки пройшли в захоплюючій боротьбі.

За презентацію команди найбільшу кількість балів отримали юнаки і дівчата Торського НВК. Учні Софіївського НВК стали кращими  за підсумками естафет та в олімпійській  вікторині найбільшу кількість правильних відповідей. У рухливій грі «Вибивний» перемогу одержала команда Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За підсумками  змагань, призові місця розподілилися таким чином:

І місце – команда Софіївського НВК;

ІІ місце –  команда Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце –  команда Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Усі учасники змагань отримали заряд енергії, гарний настрій, позитивні емоції, а також були нагороджені грамотами та призами від відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації. Переможці, окрім подарунків, отримали право 9 квітня 2019 року у м.Бахмут представити Костянтинівський район на обласному етапі змагань.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *