Палітра досвіду роботи класних керівників

Згідно з планом роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників №2» Костянтинівської міської ради 25 січня 2021 року відбувся методичний онлайн-захід для класних керівників «Палітра досвіду роботи. Ціннісне ставлення до праці. Соціальні проблеми профорієнтації учнівської молоді». Під час  засідання  розглядалися такі питання:

  • Формування у молодших школярів ціннісного ставлення до праці, розуміння його ролі у житті людини і в суспільстві.
  • Партнерство школи і сім’ї у формуванні професійних інтересів учнівської молоді.
  • Роль класного керівника в організації трудового виховання. Система роботи з профорієнтації учнів «Вибір професії – крок у доросле життя».

У ході засідання педагогічної спільноти класних керівників Юлія Пашкова (Іванопільська СШ І-ІІІ ст.) презентувала власний досвід роботи та поділилася цікавою інформацією.

Учасники розглянули одну з найефективніших формул «хочу-можу-треба» для вибору майбутньої спеціалізації. «Хочу» – це те, що вас у ній приваблює. «Можу» – це ваші здібності, потенціал і стан здоров’я; «Треба» – попит на ринку праці. Ідеальним варіантом буде той, який лежить на перетині цих площин.

Про свій досвід роботи розповіли колеги  Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., Марківської ЗОШ І-ІІІ ст., Новодмитрівського НВК.

Упродовж засідання панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням до ефективної співпраці в онлайн-форматі. Дякуємо всім учасникам, що долучилися до засідання!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *