Педагогічна конференція

28 серпня 2019 року у великій залі Костянтинівської районної ради відбулася серпнева педагогічна конференція працівників освіти. О 9 годині почали роботу майстер-класи педагогів закладів дошкільної освіти району на тему «Дивовижний вернісаж». Гості та педагогічні працівники вчилися виготовляти народні, фетрові іграшки та іграшки-антистрес, малювати піною, створювати пісочну аплікацію, паперові квіти та візитівки 3-D.
Для учасників цього заходу лунали музичні твори шкільної тематики. Почалася конференція з відеоролика «Ключові новації в освіті у Костянтинівському районі. Нова українська школа. Підсумок за рік», який познайомив присутніх з першими враженнями та здобутками освітньої реформи.
Ведуча повідомила про те, що на конференції буде підведено підсумок першого року роботи Нової української школи, обговорено ключові новації в освіті у Костянтинівському районі, окреслено проблеми та пріоритетні напрямки розвитку освіти району на новий навчальний рік.
Також вона познайомила присутніх з гостями, запрошеними на конференцію: Ісаков О.І., виконуючий обов’язки голови Костянтинівської райдержадміністрації, Лоцман В.І., заступник голови райдержадміністрації, Оносов О.Л., голова районної ради, Степаненко Л.М., заступник голови районної ради, Таранік Л.І., керівник апарату райдержадміністрації, Тарасенко Н.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради.
На заході були присутні педагоги району, ветерани педагогічної праці, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
З вітальним словом виступили Ісаков О.І. та Оносов О.Л. і нагородили почесними грамотами та подяками районної ради переможців та лауреатів конкурсу «Кращий працівник року – 2019» в галузі освіти у номінаціях «Кращий учитель-методист закладу загальної середньої освіти», «Кращий керівник закладу дошкільної освіти», а також грамотами відділу освіти за перемогу в районному конкурсі «Клас року» та команду-переможця у спортивно-масових заходах 2018-2019 н. р.
З привітанням і означенням головних шляхів розвитку освіти Костянтинівського району виступила начальник відділу освіти Костомарова Н.А.
За підсумками роботи за рік Наталія Анатоліївна вручила вимпел за високі показники у вихованні дітей дошкільного віку, перехідну нагороду «Яскраве Сонечко» та сертифікат на суму 1000 грн. від районної організації Профспілки працівників освіти педагогічному колективу закладу дошкільної освіти «Червона Шапочка» в селі Іванопілля, та вимпел за високі досягнення педагогів та їх вихованців, перехідну нагороду «Мудра Сова» і сертифікат на суму 1500 грн від районної організації Профспілки працівників освіти педагогічному колективу Новодмитрівського НВК.
Група кращих спортсменів району «Мужність» Софіївського НВК та акордеоніст Сергій Цибульник подарували присутнім чудові виступи.
Перший дзвоник, який пролунав для педагогічних працівників закладів освіти району, сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року. Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, творчих здобутків і перемог!
Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *