Семінар-практикум для вчителів основ здоров’я закладів освіти Костянтинівського району

11 січня 2020 року в залі Костянтинівської районної ради відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я  закладів освіти на тему «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках основ здоров ‘я».

Метою даного заходу було підвищення рівня фахової майстерності, обмін досвідом роботи щодо викладання предметів здоров’язбережувального циклу в умовах нової навчальної програми, впровадження інтерактивних технологій в освітній процес, нетрадиційних форм, методів і прийомів навчання, як інструментів активізації пізнавальної  діяльності учнів.

Після вступного слова методиста Прокоф’євої Л.Р. вчитель основ здоров’я Марківської ЗОШ, керівник методичного об’єднання вчителів основ здоров’я району, Кулінченко О.Л. провела низку вправ та ігор-енергізаторів, як-от: «Дотягнутись до зірок», «Гордіїв вузол», «Павучок», «Піраміда зі стаканчиків».

Вчителі основ здоров’я Головченко В.М. (Торський НВК),         Лисенюк Т.В. (Іванопільська СШ) та вчитель основ здоров’я Білоєнко К.М. (Софіївський НВК) підготували ґрунтовний та цікавий  практичний матеріал, наприклад, використання технології «Финшбоун» на уроках основ здоров’я, гра – розминка «Історія з торбинки», вправи для релаксації «Розслаблена готовність», «Сон», «Я заєць, я їду, я також», вправи-актуалізатори «Букет квітів», «Обери колір – обери характер», які учасники заходу опрацювали із завзяттям.

Підводячи підсумки семінару, учасники зазначили, що питання  активізації пізнавальної діяльності учнів є актуальним не лише для вчителів предметів  здоров’язбережувального циклу, але й для освітнього процесу взагалі, що сприяє всебічному  розвитку  і соціалізації особистості учнів.

Матеріали заходу можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *