Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

16 травня 2019 року на базі Іванопільської СШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів у формі інноваційного пошуку з теми «Інформаційні форми і методи роботи шкільної бібліотеки в умовах реформування освіти та реалізації Концепції Нової української школи».

Мета методичного заходу: підвищити теоретичний та практичний рівень шкільних бібліотекарів щодо впровадження інформаційних форм та методів в роботу, визначити найбільш ефективні шляхи оновлення бібліотеки Нової української школи Донеччини, ознайомити із сучасними технологіями щодо використання віртуального простору для вирішення професійних завдань шкільних бібліотекарів, сприяти розвитку інформаційної культури та медіаграмотності бібліотекарів через опанування інноваційними інформаційними технологіями та формувати відкриті й загальнодоступні інформаційні ресурси.

Семінар розпочався з екскурсії по школі, привітання учасників, оголошення теми, мети, завдань. У теоретично-практичній частині заходу бібліотекар Іванопільської СШ І-ІІІ ст. Кундас В.М. презентувала досвід роботи з теми «Використання  Інтернет-технологій для організації роботи шкільної бібліотеки». Бібліотекар Новодмитрівського НВК Шуліпа О.О. представила до уваги учасників скриньку досвіду роботи щодо інновацій в роботі шкільної бібліотеки. Також бібліотекар Іванопільської СШ І-ІІІ ст. провела майстер-клас «Створення портрета сучасного бібліотекаря з використанням сервісу Tagxedo».

У заключній (рефлексивній) частині семінару бібліотекарі підвели підсумки роботи, висловили свої думки щодо ефективності впровадження в роботу бібліотеки інформаційних форм і методів.

Оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями сприяє підвищенню результативності роботи бібліотекаря, економії часу, зацікавлює учнів пошуком та отриманням нових знань.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *