Шкільна волейбольна ліга серед дівчат ЗЗСО району

26 лютого 2020 року на базі Новодмитрівського НВК ступенів відбувся І (районний) етап Чемпіонату України з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району, який мав на меті розвиток, популяризацію волейболу та визначення за спортивним принципом кращих гравців.
У змаганнях взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, Софіївського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів, Торського НВК.
Змагання пройшли у спортивній та дружній атмосфері. Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу.
За підсумками гри І місце виборола команда Софіївського НВК, ІІ –Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ – Новодмитрівського НВК.
Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.
Команда-переможець буде брати участь у зональних обласних змаганнях у м.Бахмут у березні поточного року. Тож сподіваємося на підкорення нових вершин учасниками нашої команди в ІІ етапі чемпіонату України з волейболу. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *