Шкільна волейбольна ліга серед хлопців ЗЗСО району

25 лютого 2020 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся І (районний) етап чемпіонату України з волейболу серед команд хлопців закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району, який мав на меті розвиток, популяризацію волейболу та визначення за спортивним принципом кращих гравців.
У змаганнях взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новодмитрівського НВК, Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів, Софіївського НВК, Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів, Торського НВК.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця гри зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші шкільні команди волейболістів.
За підсумками гри І місце посіла команда Новодмитрівського НВК, ІІ – Софіївського НВК, ІІІ –Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.
Команда-переможець буде брати участь у зональних обласних змаганнях у м.Бахмут у березні поточного року. Тож сподіваємося на підкорення нових висот учасниками нашої команди в ІІ етапі чемпіонату України з волейболу. Бажаємо успіхів та перемоги команді хлопців!

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *