Веселі старти

08 жовтня 2020 року на базі Новодмитрівського НВК відбувся ІІ (районний) етап змагань «Веселі старти» серед школярів Костянтинівського району, який мав на меті формування у дітей сталої традиції до фізичною культурою і спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.
У змаганнях взяли участь учні 2010 року народження та молодше з п’яти закладів загальної середньої освіти району, а саме: Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кіндратівської СШ І-ІІІ ст., Новодмитрівського НВК, Софіївського НВК, Марківської ЗОШ І-ІІІ ст.
У програму змагань входили чотири комплексні естафети: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол», «Стрітбол».
Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі з урахуванням протиепідемічних вимог. Учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими.
Отже, у загальному заліку перше місце посіла команда Софіївського НВК, друге – Марківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє – Кіндратівської СШ І-ІІІ ст.
Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій. Усі команди були нагороджені грамотами та отримали призи від відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *