Засідання професійних спільнот

З 26 по 30 жовтня 2020 року учні закладів освіти району перебувають на канікулах. Але канікули – це лише для учнів. Учителі продовжують працювати. Вони займаються самоосвітою, приймають участь у онлайн тренінгах і вебінарах, семінарах-практикумах, творчих лабораторіях і інших заходах на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.
Так, 27 жовтня відбулись онлайн засідання професійних спільнот вчителів хімії, зарубіжної літератури, математики, інформатики, фізики, фізичної культури, захисту України, класних керівників закладів загальної середньої освіти.
На засіданні вчителі хімії розглянули нормативну базу викладання хімії, вимоги до заповнення класного журналу, використання комп’ютерних технологій під час проведення уроків хімії. Багато уваги було приділено обговоренню досвіду роботи вчителя хімії Іванопільської СШ Нелі Бондаренко щодо організації дистанційного навчання учнів з хімії під час карантину. Після онлайн засідання вчителі хімії прийняли участь у обласному семінарі-практикумі з елементами тренінгу «Експеримент – важливе джерело знань, необхідний складник змісту освіти на сучасному етапі розвитку Нової української школи».
Під час проведення методичної спільноти класних керівників ЗЗСО району було розглянуто та обговорено план роботи спільноти на 2020-2021 навчальний рік. Класні керівники ознайомились з нормативно-правовими документами та з особливостями проведенням виховної роботи з учнями в умовах карантину, із застосуванням нетрадиційних форм роботи та використанням інноваційних технологій. Керівник методичної спільноти класних керівників Юлія Пашкова ознайомила учасників спільноти з «чек-листом медіаграмотного вчителя».
Під час онлайн засідання спільноти учителів російської мови та зарубіжної літератури зі вступним словом виступила консультант центру Ірина Вовченко, яка визначила головні аспекти роботи спільноти та підвела підсумки конкурсу «Майстер слова». Під час зустрічі обговорювались важливі аспекти викладання предметів в дистанційному форматі. Керівник методичної спільноти Марина Крамаренко виступила з теми «Проведення та перспективи розвитку дистанційного навчання. Платфорти ДН». Свій досвід роботи представили вчитель Торського НВК Рєпка Т.О. «Зарубіжна література під час дистанційного навчання» та вчитель Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів Пашкова Ю.С. «Прийоми для швидкого визначення жанру та аналізу структури книги».
Вчителі фізики, математики, інформатики, фізичної культури, захисту України розглянули наступні питання: «Використання Google Classroom для організації освітнього процесу» (Олена Оносова, учитель Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів); «Створення тестових завдань на різноманітних онлайн-платформах» (Марина Семененко, учитель Новодмитрівського НВК); «Інструментарій для дистанційного навчання (інтерактивні плакати)» (Юлія Густіліна, учитель Новодмитрівського НВК).
Усі засідання методичних спільнот пройшли цікаво, корисно і ефективно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *