Засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов

На жаль, ні Ванга, ні Сімпсони завчасно не передбачають карантин. Хоча розсилки в Вайбері іноді й пліткують про зворотне, жодна школа заздалегідь не готувалася до масштабного переходу на дистанційну освіту!
Загроза епідемічного вибуху все ще залишається, а тому питання як організувати та покращити процес дистанційного чи «змішаного» навчання залишається нагальним. Отже, 29 березня 2021 року на онлайн-засіданні професійної спільноти вчителів іноземних мов на тему «Як навчати дистанційно іноземним мовам» були обговорені наступні теми: «Мотивація, види мотивації. Як мотивувати учнів дистанційно?», «Важливість планування дистанційного уроку», «Виклики дистанційного уроку», «Складання спільного плану уроку за темою «Teen Life» (6 клас)», «Оцінювання та фідбек».
Як додаткові інтернет-сервіси онлайн або офлайн уроку, особливої уваги привернули:
— Інтерактивні вправи.Worksheets, Powerpoints, Video Lessons
— GoNoodle – interactive platform that you really enjoy!
— Простий спосіб для створення власних навчальних ресурсів.
Легко, як один, два, три, створіть власний ресурс.
— ЗНО English
Підготовка до ЗНО з англійської, пояснення і тести, відповіді на питання.
Отже, за певний час карантину ми вже отримали вимушений, але цікавий досвід переходу на інший формат викладання, який і надалі будемо використовувати у своїй роботі, як доповнення до офлайн-занять, так і для занять онлайн. Тож давайте використаємо усі можливості, які відкриває нам сучасний світ технологій, та виграємо наш новий бій за якість дистанційної освіти!
Натхнення, шановні колеги та колежанки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *