Засідання районних методичних комісій

Згідно з планом роботи методичного кабінету відділу Костянтинівської райдержадміністрації, з метою надання методичної допомоги педагогам щодо впровадження інтерактивних технологій в освітній процес, нових форм роботи в умовах Нової української школи 01 квітня 2019 року відбулось засідання районних методичних комісій вчителів історії, права та географії.

На засіданнях були розглянуті питання:

1. Аналіз проведених олімпіад. Результати участі в учнів району в олімпіадах та конкурсах.

2. Участь учителів району в обласному конкурсі «Сучасний урок історії та правознавства в Новій українській школі». Вимоги до уроку.

3. Правила проведення турнірів з історії та правознавства.

4. Перші підсумки викладання нового предмету «Громадянська освіта».

5. Використання Інтернет-ресурсу на уроках географії.

6.Підготовка учителями району методичної збірки на основі місцевого авторського матеріалу.

7. Організація краєзнавчої роботи в мікрорайоні закладу освіти.

8. Науково-дослідницька робота.

Педагоги у вільній зацікавленій формі обговорили названі, а також інші невідкладні питання, які виникають у повсякденній роботі в ході освітнього процесу.

Учасники зустрічі обмінялись досвідом роботи, обговорили  питання підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Вирішили питання щодо створення методичного продукту  від науково-методичних комісій вчителів   за підсумками навчального року.

Велике зацікавлення в учасників семінару визвала презентація мультимедійного проекту роботи з учнями безпосередньо в мережі Інтернет.

У дебатах висловив свою думку кожен учасник семінару. Педагогічні працівники обговорили шляхи підвищення якості викладання предметів, проведення гурткової і науково-дослідної роботи, впровадження електронних програм.

Слухачі отримали змістовний методичний матеріал на електронних носіях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *