Обласний фестиваль «Назустріч успіху»

30 травня 2019 року в м. Покровськ на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 відбувся І обласний фестиваль «Назустріч успіху», який мав на меті надання теоретико-методичної і практичної допомоги щодо підвищення якості фізкультурно-оздоровчої  і спортивно-масової роботи в закладах освіти.

Учасниками заходу стали педагогічні працівники Костянтинівського району, а саме: Носова О.О., методист методичного кабінету відділу освіти, Наливайко Л.П., учитель фізичної культури Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів, Гопцій Д.Ю., учитель фізичної культури Новодмитрівського НВК, Старков Д.О., учитель фізичної культури Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Програма фестивалю складалась з теоретико-методичної частини та практичних занять з освоєння елементів і технік нових видів спорту, варіативних модулів.

Під час заходу учасники ознайомились з ефективними формами та методами роботи з учнями в процесі фізичного виховання. Також були розглянуті шляхи вдосконалення та підвищення ефективності сучасного уроку фізичної культури.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *